 |
 |
 |
 |
 | Heinenoord 2005 |
|
|
Heinenoord: de Monsterdag
|
28 augustus 2005: onze Noorderburen gaan voor hun 7de Monsterdag. Editie 6 was een groot succes, daarvan getuige de vele foto's op onze pagina verder op de site. Iedereen, ook wij de MOB, gaan er proberen voor te zorgen dat deze editie weer zo'n succes wordt. Klik hier voor meer.
|
|
|
Zo eindigd een perfecte dag
|
17h30: opgeruimd staat netjes. Een 3 tal uurtjes vroeger stond dit terrein volledig vol. En met vol bedoelen we ook vol. 148 Monsters stonden hier! Jaja, 148 stuks!
|
148
|
|
De MOB
|
Met 17 zijn we gekomen naar Heinenoord. De grootste groep die aankwam waren de Belgen.
|
|
|
|
|
|
148.
Velen zullen zich afvragen: wat is 148? Zij die erbij waren op 28 augustus te Heinenoord, en je reed met een Monster, dan was je één van die 148! Jawel: 148 Monsters zijn er geteld! Ik denk dat er in Nederland nog nooit zoveel Monsters samen zijn gekomen op één plaats. Vorig jaar schreef ondergetekende: Een succes! Gedacht toen: het kan eigenlijk niet meer groter. En ja, het is nog groter geworden. Op de editie 2004 hebben Anja en Bas al moeten schipperen om zoveel Monsters op het terrein te krijgen dat ze toen beslisten om het anders in te delen. Maar weer is het te klein uitgevallen. We krijgen hier te maken met de trappen van vergelijkingen: groot, groter, grootst! Voor de editie 2006 hebben ze daar te Heinenoord een klein probleempje bij: nl. plaats!!! Nochtans liep de organisatie perfect, mooie opstelling van de standhouders, veel plaats op het binnenterrein, voor een groot deel werden de wagens afgeleid naar de parking langs de baan, maar ja, als de plaats op is dan wordt het puzzelen. En een puzzel heeft de MOB hen bezorgd. Wij, de MOB zijn toegekomen met 17 Monsters in één groep. Dat bezorgde de parkingman letterlijk een hoofdbreker! Gelukkig had men voor onze MOB stand toch enige plaats in reserve gehouden en de gehele groep stond mooi samen. Fijn van de organisatoren! Rond 14h is er, naar jaarlijkse gewoonte, de prijsuitreiking van de Monsterverkiezing. Onderverdeeld in 3 categorieën: de meest standaard Monster, de mooiste Monster en de spectaculairste Monster. Iedere winnaar mocht een mooi pakket ontvangen. O.a. een zeer mooi stuk afgeleverd door La Palleta, de mensen die zich bezig houden met het beschilderen van allerlei voorwerpen met Ducati logo’s. En, geloof het of niet, een lid van de MOB kaapt daar de prijs van de mooiste Monster weg. En dan nog wel Marcel. De man die de mooie schilderijenreeks van Monsters op canvas heeft gezet. Schitterend! Proficiat Marcel! Maar ook de 2 andere winnaars mochten blij zijn. Bij de origineelste Monster dacht je dan even: kan het zijn dat er één Monstereigenaar zijn fiets helemaal standaard laat? Neen dus, want de winnaar had een tankpad gekleefd op de tank. Gewoon schitterend! Een bijna standaard Monster!!!!! De spectaculairste daarentegen, was ook daadwerkelijk spectaculair. Veel, heel veel is er aan die Monster veranderd. Maar wie goed keek op de parking kon tussen de enorme hoeveelheid Monsters toch mooie veranderingen opmerken die minstens even mooi en spectaculair zijn. Neem nou de Monster van Gino. Radiaal remmen gemonteerd op zijn Monster. Bloedmooi!!! En zo zijn er nog. Dit bewijst wat ik ooit in mijn voorwoord schreef op de site: géén enkele Monster is gelijk en is ook de meest te verbouwen motorfiets die ooit het daglicht zag!
|
Wie won er...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spijtig hebben we geen foto van deze winnaar, maar we weten dat er een tankpad opkleefde. Ondertussen heeft de eigenaar een foto doorgemaild.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
De Monsters op het terrein
|
|
De sfeer...
|
|
De standhouders..
|
|
En ja, zo begon de dag......
|
|
|
 |