Uitlaten

Leovinci M 696

  www.leovince.com  


F1 Exhaust

Dit moois is te verkrijgen via TPRacing  


QUAT-D

Vanaf heden is er nu ook een invoerder van deze uitlaten te vinden in België. Voor zij die eens iets anders willen, zie www.desmo-import.com  


Superpole

Beste Motorvrienden,

Graag willen wij jullie kennis laten maken met ons en onze producten!

WHO?
SUPERPOLE bv is een dynamische, flexibele, snelle, innovatieve en betrouwbare leverancier.
Waarvan? SUPERPOLE bv richt zich voornamelijk op het ontwikkelen en testen van verschillende motorfietsaccessoires, waaronder uitlaten en paddockstands.

Jong, dynamisch, flexibel, snel, innovatief, betrouwbaar en niet duur …
Na jarenlange ervaring in ontwikkeling en productie van metaaldelen voor de motormarkt is onder leiding van Marius Lenderink een paar jaar geleden de productie gestart.
… Dus met frisse kijk en ervaringrijke handen wordt innovatief gewerkt aan betrouwbare, strakke producten.
Zeer flexibel en snel wordt er op de wensen van de afnemer ingespeeld; doordat men met een klein, hecht groepje enthousiaste collega’s samenwerkt.
… Betrouwbaar voor wat betreft levertijden en afspraken, maar zeker ook wat betreft een constant hoog kwaliteitsniveau. Uiteraard hanteert SUPERPOLE bv de normen conform kwaliteitssysteem ISO 9001:2000.
… KNAL prijzen, vanwege levering direct van de fabriek. Er wordt rechtstreeks van de fabriek aan de particulier geleverd. Hierdoor kan de klant een fikse korting gegund worden. Ook voor maatwerk kan men terecht, het specialisme hiervoor is rijkelijk aanwezig.

SUPERPOLE #1 EXHAUSTS
SUPERPOLE produceert voornamelijk uitlaten voor de volgende motoren: Ducati, Yamaha, Honda, Suzuki, Kawasaki, Aprillia, Triumph, Hyosung en Cagiva.
De Superpole #1 lijn heeft vervangingsdempers in vier verschillende soorten materialen: Aluminium Carbon RVS Titanium POPPY
SEE YOU!
… Wij zijn steeds weer vereerd om motorclubs te ontvangen voor een fabrieksbezoek; een leuke en interessante rondleiding met een kopje koffie.

Tot ziens bij SUPERPOLE bv!




Kijk ook op onze site voor NIEUWS en meer info:
www.superpole.nl

     


DAM uitlaten

Dit is een uitlaat- en demper fabrikant van eigen bodem.
Enige informatie hieronder:

Als Belgisch fabrikant maken wij onze dempers volledig met de hand zoals de klant dit wil, daarmee bedoel ik diameter, vorm, lengte, positie, eindstuk en materiaal, alles wat mogelijk is kunnen wij maken.
Daarom moet de motor altijd binnen komen zodat de dempers op de motor gemaakt worden, dit is voor een perfecte pasvorm en voor zeker te zijn dat ze nergens raken en dat ze mooi symmetrisch op de motor staan.
Dit alles is wel op afspraak maar dat wil ook zeggen dat de klant de motor nooit lang zal moeten missen.
Wij geven ook garantie en mocht er zich een probleem voordoen, de klant mag altijd onmiddellijk langs komen en hoeft niet weken te wachten tot zijn demper terug zijn.
Wij geven garantie zolang de klant de motor heeft mits hij de demper onderhoud en dit wil zeggen :dat het dempingsmateriaal tijdig vernieuwd wordt ,om de 15000 km max. 20000 km.

Ook inwendig worden onze dempers op maat gemaakt, dat wil zeggen, dat wij de dempers kunnen maken dat bijvoorbeeld een nieuwe mapping (chip – Power-Commander) niet nodig is of dat er meer koppel of piekvermogen gewonnen wordt .
Het is natuurlijk altijd beter dat deze aangepast worden (ook carburatie), zeker als er een maximale vermogens winst moet behaald worden.
En al onze dempers zijn ook getest op een Dynobank.

David Damiaens
Nog meer info: mail naar: DAM

 


Nieuws van Akrapovic !

Ducati Monster 1000 S i.e. (2003) Racing SP series
We hebben een compleet "Racing SP" serie uitlaatsysteem ontwikkeld welke door zijn hoge montage positie op een elegante wijze de standaard uitlaat vervangt.
De uitlaatdempers zijn zodanig gemonteerd dat ze aan beide kanten op zadel hoogte zitten.
Met deze hoge montagepositie hebben we een exceptioneel mooie lijn weten te verkrijgen aan de achterzijde van de Monster 1000, welke tot tevredenheid van zowel naked bike als streetfighter liefhebbers zal leiden.
Ons systeem begint zijn ware aard te vertonen vanaf 3700rpm.
De motor ademt volop en het toenemen van kracht ten opzichte van het standaard uitlaatsysteem loopt rechtstreeks door tot in het rooie gebied zonder enige afname.
Onder de 3700rpm volgt de motor de standaard curve.
Maximale power is 84.9PK bij 7800rpm, terwijl de maximaal toegenomen power 4.3Pk bij 5400rpm is.
De buitenmantel van de dempers is verkrijgbaar in carbon-fiber of titanium.

Ducati Monsters zijn altijd welkome gasten bij onze R&D afdeling,en de nieuwe 1000 is daarop zeker geen uitzondering.

Het Akrapovic Racing SP series uitlaatsysteem voor de Monster 1000 is vanuit vele hoeken bekeken zeker een winnaar.
In aanvulling op het eigen excellente vermogen wordt er verder esthetische vergroting aangeboden samen met top kwaliteit fabricage en de tot de verbeelding sprekende hoge montagepositie van de uitlaatdempers.
Verder is er een aanzienlijke gewichtsbesparing oplopend tot 6.62Kg of anders gezegd, de helft van het gewicht van het standaard uitlaatsysteem.
En het geluid van de motor zal ook niet onopgemerkt blijven bij éénieder die je voorbij ziet komen.
Wij denken dan ook dat de Ducati Monster 1000S i.e. en het Akrapovic Racing SP series uitlaatsysteem een perfect koppel zullen vormen.


 

Akrapovic

Deze mooie uitlaten kan je vinden op:



www.akrapovic-ai.si  
Voor zij die interesse hebben, de firma Red Fox is invoerder van dit merk uitlaten.      


Sil

Dit assortiment SIL uitlaten kan je vinden via www.motostrano.com . Daar op de site vind je heel veel foto's over alle typen uitlaten voor je Monster. Natuurlijk ook voor de andere Ducati's. Invoerder in Belgïe is de firma Red Fox


Termignoni

     
     


Performance

   


Marving

www.marvingfrance.com  


Mig

   


Arrow

  Arrow, de Italiaanse uitlaten fabrikant heeft ook een Monster uitlaat in het gamma zitten. Kijk maar eens op www.arrow.it  
 


Giannelli

  www.giannelli.com  


Road Racing

  www.roadracing.it  


Nieuws van MarcoMoto

Katalysator vervangers voor de S4R en S2R    www.marcomoto.nl  


Staintune uitlaten

Staintune: bij ons niet gekend daar het een Australisch merk is. Toch even wat foto's. Zie www.staintune.com  


Remus

    www.remus.at  


Leovinci

    Leovinci  


LP- Performance